Revitalizace stávajícího komplexu budov Kellerova mlýny - poslední etapa
Jedná se o třetí a zároveň poslední etapu celkové revitalizace areálu Kellerův mlýn. Záměrem investora je vytvoření atraktivního lokálního městského subcentra s funkcemi bydlení a navazující občanskou vybaveností.

Hlavní objekt má pět nadzemních podlaží, přičemž poslední podlaží je částečné ustupující s obytnými terasami. V domě je 14 bytových jednotek kategorie 2+kk, 4+kk a atypických mezonetových 5+kk. V přízemním podlaží jsou umístěny nebytové jednotky - ordinace, sklepní kóje, domovní vybavení a 6 samostatných garáží. Na druhém i na třetím podlaží jsou umístěny vždy 4 byty 2+kk různé velikosti. Ve čtvrtém podlaží jsou 2 nadstandardní mezonetové penthousy s terasami na pátém ustupujícím podlaží.

K hlavnímu objektu těsně přes komunikační trakt přiléhá objekt bývalé věže sila, která disponuje 2 byty 2+kk s velkými balkony do vnitrotraktu na druhém a třetím podlaží a od čtvrtého nadzemního podlaží až po původní výšku sedmého podlaží věže se nachází opět jedinečný loftový mezonet s velkou terasou.

Komunikační trakt je vybaven výtahem umožňující přístup do všech podlaží budovy.

Vedlejší budova disponuje celkem třemi dvougarážemi v přízemí objektu a z čelní strany nabízí atraktivní komerční víceúčelový prostor, vhodný pro obchodní činnost, služby či ordinace. Zajímavý komerční prostor uzpůsobený primárně jako ordinace se nachází i ve druhém nadzemním podlaží. Celé třetí nadzemní podlaží nechává vyniknout velmi atraktivnímu bytu 4+kk o výměře cca 150 m2 se dvěma terasami o celkové ploše cca 26 m2. Budoucí majitel jistě ocení to, že výtah, který zajíždí samozřejmě i do tohoto podlaží bude jako bydlící využívat sám.

Ke každému bytu je možné si dokoupit sklepní kóji a garáž nebo parkovací stání.

Parkovací plochy osobních vozidel jsou zajištěny uvnitř vnitrobloku Kellerova mlýna. Jsou tedy více chráněny před hrozbami, které plynou z parkování na veřejném prostranství. Stavba bude dokončena na konci jara 2019.

O projektu Kellerův mlýn
Kellerův mlýn Znojmo je komplex bytových a komerčních budov v atraktivní lokalitě centra města Znojma. Projekt revitalizace areálu Kellerova mlýna se skládá z několika etap. První z nich je již dokončená novostavba polyfunkčního bytového domu. Druhá, taktéž dokončená etapa, tvoří novostavba bytového domu s garážemi a parkovacími plochami uvnitř areálu.
V nyní nabízené a zároveň poslední etapě probíhá revitalizace stávajících urbanisticky i architektonicky hodnotných budov Kellerova mlýna (silo, sýpka a skla) pro funkce bydlení, občanského vybavení a služeb.
Po realizaci všech etap záměru se tedy z lokality Kellerova mlýna stane hodnotná, atraktivní a městotvorná část městského organismu, která přispěje ke zkvalitnění obytného městského prostředí podél páteřní ulice Sokolské.

Název Kellerův mlýn dostal projekt podle původního využití budov v areálu. Mlýn byl vybudovaný na počátku 20. století. Teprve v nedávné minulosti byla jedna z budov areálu Kellerova mlýna (Tyršova 1) stavebně upravena na bytový dům a tím funkčně předurčila i osud ostatních budov – proměnu bývalých průmyslových budov na komplex bytových domů s obchodními plochami.

O lokalitě
Lokalita Kellerův mlýn se nachází uprostřed města Znojma, v sousedství parku na Žižkově náměstí. Umístění lokality zaručuje klidné bydlení v blízkosti zeleně a zároveň poskytuje prostor pro volnočasové aktivity. Dostupnost autobusové městské hromadné dopravy a bohatá občanská vybavenost řadí lokalitu Kellerův mlýn mezi vyhledávané lokality k bydlení.

Pokud máte zájem o nabízené byty, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím níže uvedených kontaktních informací.


Rezervace bytů: +420 602 829 858

Kontakt

S-A-S STAVBY spol. s r.o.
Gagarinova 2770/54
669 02 Znojmo

tel: +420 530 512 111
gsm: +420 724 208 014
e-mail: info@sasgroup.cz
www.sasgroup.cz

Mapa